Rejestracja telefoniczna +48 58 521 75 44, e-mail: care-dent@care-dent.pl

Laser biostymulacyjny

Ze względu na działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe lasery biostymulacyjne wykorzystuje się w działach medycyny, w tym także w stomatologii.

Wiązka światła emitowana przez laser zmniejsza ból i naciek zapalny oraz przyśpiesza leczenie wielu schorzeń stomatologicznych. Wspomagające działanie promieniowania laserowego wykorzystywane jest: w leczeniu schorzeń miazgi zęba, w próchnicy głębokiej jako działanie stymulujące tkankę zębinową, do odbudowy w leczeniu chorób błon śluzowych i przyzębia, po wykonanych zabiegach chirurgicznych jako działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przy leczeniu suchego zębodołu.

Zabiegi laseroterapii mają wiele zalet między innymi: mogą być stosowane jako wspomaganie leczenia wielu różnych schorzeń jamy ustnej, są bezbolesne, nieinwazyjne przynoszą dobre efekty terapeutyczne, szybko łagodzą dolegliwości bólowe, mają działanie przeciwzapalne, są krótkie i nieskomplikowane, są dobrze akceptowane przez pacjentów.

Radiowizjografia

Radiowizjografia czyli cyfrowy zapis zdjęć zębów to ważny element wyposażenia nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Dla pacjenta korzyści wynikające z zastosowania radiowizjografii to:

  • zminimalizowanie dawki promieniowania rentgenowskiego, nawet o 90 % w stosunku do tradycyjnych zdjęć RTG,
  • możliwość natychmiastowego otrzymania obrazu
  • możliwość przetwarzania obrazu (powiększenia, skontrastowania) co w znacznym stopniu ułatwia diagnozę
  • łatwość przesyłania
  • wygodna archiwizacja

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna to modny sposób na podkreślenie uśmiechu i zaakceptowanie własnej indywidualności. Przez umieszczenie na zębie specjalnego kryształka Svorowski Twój uśmiech zyska na atrakcyjności i z pewnością przykuje uwagę

Szyny nagryzowe

Zabiegi dodatkowe