Rejestracja telefoniczna +48 58 521 75 44, e-mail: care-dent@care-dent.pl

Zachowanie zdrowych i pięknych zębów przez całe życie jest pragnieniem nas wszystkich. Wiemy, że stan zdrowotny jamy ustnej przekłada się na jakość życia, wygląd estetyczny, a ten z kolei determinuje samopoczucie i uznanie środowiska. Profilaktyka to nie tylko zapobieganie powstawaniu choroby, ale również zapobieganie rozszerzaniu się choroby już istniejącej i ochrona przed jej powikłaniami.

Profilaktyka domowa stosowana przez każdego z nas, to odpowiednie szczotkowanie zębów pastami z fluorem oraz troska o prawidłowy dobór pokarmów, niesprzyjających rozwojowi próchnicy. Jednak jak się okazuje to nie wystarcza. Konieczna staje się profilaktyka profesjonalna. Mając na uwadze dobro naszych pacjentów, kompleksowo podchodzimy do ich problemów zdrowotnych udzielając specjalistycznych porad z takich dziedzin stomatologii jak: implantologia, protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych.

Proponowane zabiegi:

  • Profesjonalne, ultradźwiękowe usuwanie płytki nazębnej, złogów nad i poddziąsłowych,
  • Piaskowanie,
  • Szyny nagryzowe (stosowane w dysfunkcjach układu ruchowego narządu żucia),
  • Lakowanie zębów,
  • Lakierowanie zębów,
  • Impregnacja zębów mlecznych.

Zabiegi te przeprowadzane co najmniej dwa razy w roku zapobiegają zapaleniom dziąseł, chorobom przyzębia i pozwalają w porę wykryć proces próchniczy w zębach. W diagnostyce używamy kamer wewnątrzustnych.

Cennik

Przeglądbezpłatnie
Usunięcie kamienia (scaling) + polerowanie150 PLN
Scaling + piaskowanie + fluoryzacja200 PLN
Profilaktyka stomatologiczna